NEOLITH

NEOLITH PORSELEN TEZGAH

Neolith – Banyo ve Mutfak Tezgahları
Mutfak ve banyo tezgahlarında, müşteri taleplerinin tamamını Neolith karşılayabiliyor. Çizilmez, yanmaz, leke tutmaz, kimyasal dayanımı çok yüksek ve bu üstün özelliklerin yanında doğal bir tezgah malzemesi olması Neolith’in sınıfında lider olmasını sağlıyor. Tezgah ürünlerinde “Neolith” yeni bir devrin başlangıcı oluyor.

(12 mm kalınlık tezgah uygulamalarında kullanılıyor.)

NEOLITH PORSELEN CEPHE

Neolith – Dış Cephe
Mimari ve görsel anlayıştaki değişimler neticesinde artık büyük ebatlı ürünler, projelerde kullanılmak isteniliyor. Fakat büyük ebatlı ürünlerdeki ağırlık sorunu ve uygulama zorlukları gibi olumsuzluklar sebebiyle mimari beklenti ve görsel tatmin ikinci planda kalıyor. Neolith devasa ebatları yanında hafif olması sayesinde de (3 mm – 7 kg/m2, 6mm – 15 kg/m2) dış cephe uygulamalarında büyük avantaj sağlıyor. Kolay ve hızlı uygulanabilirlik, A1 sınıfı yanmazlık ve 15 yıl renk garantisi (UV dayanımı) ile Neolith tüm cepheleri kaplamaya hazır.

NEOLITH PORSELEN MEKAN

Neolith – Zemin
Neolith’in büyük plakaları (3600 mm x 1200 mm ve 3200 mm x 1500 mm) istenilen ebat ve şekilde kesilebiliyor, arzu edilmesi durumunda bütün plaka olarak da uygulanabiliyor. Yeni veya eski binalarda, yeni veya mevcut zemin üzerine Neolith uygulanabiliyor. Çizilmeyen ve leke tutmayan büyük ebatlarda uygulamalar için Neolith benzersiz bir ürün.

(6 mm kalınlık zemin ve yükseltilmiş döşeme uygulamalarında kullanılıyor.)

Neolith; dünyadaki en büyük ebatlı, yüksek teknoloji ürünü porselen malzemesidir. (3600 mm x 1200 mm & 3200 mm x 1500 mm)

  • Çizilmez,
  • Yanmaz,
  • Anti bakteriyel ve hijyenik,
  • Leke tutmaz,
  • Sıvı emilimi olmayan,
  • Kimyasal dayanımı yüksek,
  • LEED sertifikası bulunan bir malzemedir.

Farklı uygulama alanları için üç ayrı kalınlıkta (3 mm, 6 mm ve 12 mm) üretilen Neolith, doğal ve geri dönüşümlü olmasının yanı sıra, eşsiz özellikleri sayesinde birçok uygulama alanında kullanılabiliyor.

(3 mm ve 6 mm kalınlıklar iç cephe ve dış cephe uygulamalarında kullanılıyor.)

Neolith – Mobilya kaplamaları
Neolith’i farklı kılan inceliği ve hafifliğinin yanı sıra üstün teknik özellikleri ile Neolith tüm mobilya ve ahşap kaplamalarında rahatlıkla kullanılabiliyor.

(3 mm ve 6 mm kalınlıklar mobilya ve ahşap kaplamalarında kullanılıyor.)

Neolith – İç Mekan Duvar Kaplama
Neolith başka hiçbir malzemede bulunamayacak özellikleri iç mekanlarda da sunuyor. Neolith’in çizilmemesi, yanmaması ve antibakteriyel olması yanında büyük ebatlı kullanım olanağı sağlaması birçok iç mekan projesinde avantaj sağlıyor. Bakım gerektirmeyen yüzey, kolay montaj ve eğimli uygulama seçenekleriyle Neolith iç mekanlarda da benzersiz bir çözüm ortağı oluyor.

(3 mm ve 6 mm kalınlıklar iç mekan duvar kaplama uygulamalarında kullanılıyor.)